P270-SF21BR10K
P270-SF21BR10K
P270-SF21BR10K
Productnummer DigiKey
987-1338-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
P270-SF21BR10K
Beschrijving
POT 10K OHM 2W PLASTIC LINEAR
Standaard levertijd fabrikant
34 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10k Ohm 1 posities Lineair Paneelmontage Potentiometer Geen 1.0 Draai Geleidend plastic 2W Soldeerschoen
Categorie
Aantal groepen
1
Fabrikant
TT Electronics/BI
Type aanpassing
Door gebruiker gedefinieerd
Serie
Rotatie
312°
Verpakking
Tray
Resistief materiaal
Geleidend plastic
Status onderdeel
Actief
Stijl aansluiting
Soldeerschoen
Weerstand (ohm)
10k
Type actuator
Afgeplat
Tolerantie
±10%
Lengte actuator
0,875" (22,23mm)
Vermogen (watt)
2W
Diameter actuator
0,250" (6,35mm)
Ingebouwde schakelaar
Geen
Busschroefdraad
3/8-32
Aantal omwentelingen
1.0
Type montage
Paneelmontage
Functies
Afgedicht
Grootte - behuizing
Rond - 1,050" dia (26,67mm)