P271-DS21BR10K
P271-DS21BR10K
P271-DS21BR10K
Productnummer DigiKey
987-1339-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
P271-DS21BR10K
Beschrijving
POT 10K OHM 2W PLASTIC LINEAR
Standaard levertijd fabrikant
34 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10k Ohm 1 posities Lineair Paneelmontage Potentiometer Geen 1.0 Draai Geleidend plastic 2W Soldeerschoen
Categorie
Type aanpassing
Door gebruiker gedefinieerd
Fabrikant
TT Electronics/BI
Rotatie
312°
Serie
Resistief materiaal
Geleidend plastic
Verpakking
Tray
Stijl aansluiting
Soldeerschoen
Status onderdeel
Actief
Type actuator
Gesleufd
Weerstand (ohm)
10k
Lengte actuator
0,875" (22,23mm)
Tolerantie
±10%
Diameter actuator
0,250" (6,35mm)
Vermogen (watt)
2W
Busschroefdraad
3/8-32
Ingebouwde schakelaar
Geen
Type montage
Paneelmontage
Aantal omwentelingen
1.0
Grootte - behuizing
Rond - 1,050" dia (26,67mm)