OPR5005TR
Productnummer DigiKey
365-2080-2-ND - Tape & Reel (TR)
365-2080-1-ND - Cut Tape (CT)
365-2080-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
OPR5005TR
Beschrijving
SENSOR REFLECTIVE
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Reflecterend Optische sensors 0,050" (1,27mm) 4-SMD, zonder kabel
Categorie
Stroom - collector (Ic) (max.)
25 mA
Fabrikant
TT Electronics/Optek Technology
Stroom - DC doorlaat (If) (max.)
50 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type uitvoer
Fototransistor
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Detectie-afstand
0,050" (1,27mm)
Verpakking / doos
4-SMD, zonder kabel
Detectiemethode
Reflecterend
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Spanning - collector-emitter doorslag (max.)
30 V