NTMT150N65S3HF
Productnummer DigiKey
488-NTMT150N65S3HFTR-ND - Tape & Reel (TR)
488-NTMT150N65S3HFCT-ND - Cut Tape (CT)
488-NTMT150N65S3HFDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NTMT150N65S3HF
Beschrijving
POWER MOSFET, N-CHANNEL, SUPERFE
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 650 V 24 A (Tc) 192W (Tc) Opbouwmontage 4-PQFN (8x8)
Categorie
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
150mOhm @ 12A, 10V
Fabr.
Vgs(th) (max.) bij Id
5V @ 540µA
Serie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
43 nC @ 10 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max.)
±30V
Status onderdeel
Actief
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1985 pF @ 400 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
192W (Tc)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
650 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
4-PQFN (8x8)
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V