SL082R503
Productnummer DigiKey
570-SL082R503-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SL082R503
Beschrijving
ICL 2.5 OHM 25% 3A 8MM
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Inschakelstroombegrenzers 2.5 Ohms ±25% 3 A 0,315" (8,00mm)
Categorie
Tolerantie
±25%
Fabrikant
Vishay Ametherm
Stroom - max. stabiele toestand
3 A
Serie
R bij stroom
150 mOhms
Verpakking
Bulk
Diameter
0,315" (8,00mm)
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,201" (5,10mm)
R bij 25 °C
2.5 Ohms