SL085R003
Productnummer DigiKey
570-SL085R003-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SL085R003
Beschrijving
ICL 5 OHM 20% 3A 8MM
Gedetailleerde beschrijving
Inschakelstroombegrenzers 5 Ohms ±20% 3 A 0,315" (8,00mm)
Categorie
Tolerantie
±20%
Stroom - max. stabiele toestand
3 A
Serie
R bij stroom
180 mOhms
Diameter
0,315" (8,00mm)
Afstand geleider
0,201" (5,10mm)
R bij 25 °C
5 Ohms