ACASA2001E2001P100
Productnummer DigiKey
ACASA-2.0K/2.0K-ETR-ND - Tape & Reel (TR)
ACASA-2.0K/2.0K-ECT-ND - Cut Tape (CT)
ACASA-2.0K/2.0K-EDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACASA2001E2001P100
Beschrijving
RES ARRAY 4 RES 2K OHM 1206
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2k Ohm ±0,25% 100mW Vermogen per element Isolated 4 Weerstandsnetwerken arrays±25ppm/°C 1206 (3216 metrisch), bol, aansluitklemmen lange zijde
EDA/CAD-modellen
ACASA2001E2001P100 Modellen
Categorie
Weerstand-verhouding-afwijking
±7,5ppm/°C
Vermogen per element
100mW
Temperatuurcoëfficiënt
±25ppm/°C
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Weerstand (ohm)
2k
Tolerantie
±0,25%
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,059" B (3,20mm x 1,50mm)
Verhouding overeenkomst weerstand
±0,05%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,022" (0,55mm)