ACASA2001E2001P100 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | ACASA2001E2001P100 |
Beschrijving | RES ARRAY 4 RES 2K OHM 1206 |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 2k Ohm ±0,25% 100mW Vermogen per element Isolated 4 Weerstandsnetwerken arrays±25ppm/°C 1206 (3216 metrisch), bol, aansluitklemmen lange zijde |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | ACASA2001E2001P100 Modellen |
Categorie | Weerstand-verhouding-afwijking ±7,5ppm/°C |
Fabrikant Vishay | Aantal pennen 8 |
Serie | Vermogen per element 100mW |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Temperatuurcoëfficiënt ±25ppm/°C |
Status onderdeel Niet voor nieuwe ontwerpen | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 125°C |
Type circuit Isolated | Toepassingen Spanningsverdeler (afgestemd op TCR) |
Weerstand (ohm) 2k | Type montage Opbouwmontage |
Tolerantie ±0,25% | Verpakking / doos 1206 (3216 metrisch), bol, aansluitklemmen lange zijde |
Aantal weerstanden 4 | Grootte / afmetingen 0,126" L x 0,059" B (3,20mm x 1,50mm) |
Verhouding overeenkomst weerstand ±0,05% | Hoogte - geplaatst (max.) 0,022" (0,55mm) |