WM2PD-2-18-S
Productnummer DigiKey
5849-WM2PD-2-18-S-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
WM2PD-2-18-S
Beschrijving
POWER DIV 2 WAY 2-18GHZ SMA
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
RF-vermogenverdelers/splitters 2 GHz ~ 18 GHz Module, SMA-connectoren
Categorie
Invoegingsverlies
0,5dB
Fabrikant
Werbel Microwave LLC
Frequentie
2 GHz ~ 18 GHz
Serie
Specificaties
Isolation (Typ) 18dB, Return Loss (Typ) 16dB, Imbalance (Typ) 2°
Verpakking
Retailverpakking
Grootte / afmetingen
2.250" L x 1.000" W x 0.380" H (57.20mm x 25.40mm x 9.70mm)