WM4PD-2-18.5-S
Productnummer DigiKey
5849-WM4PD-2-18.5-S-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
WM4PD-2-18.5-S
Beschrijving
POWER DIV 4 WAY 2-18.5 GHZ SMA
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
RF-vermogenverdelers/splitters 2 GHz ~ 18.5 GHz Module, SMA-connectoren
Categorie
Invoegingsverlies
0,9dB
Fabrikant
Werbel Microwave LLC
Frequentie
2 GHz ~ 18.5 GHz
Serie
Specificaties
Isolation (Typ) 20dB, Return Loss (Typ) 15dB, Imbalance (Typ) 3°
Verpakking
Retailverpakking
Grootte / afmetingen
3.000" L x 2.000" W x 0.380" H (76.20mm x 50.80mm x 9.70mm)