MKP4F032203G00MSSD
Productnummer DigiKey
1928-1540-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MKP4F032203G00MSSD
Beschrijving
CAP FILM 0.22UF 20% 250VDC RAD
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
0.22 µF Filmcondensators 160V 250V Polypropyleen (PP), gemetalliseerd Radial
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MKP4F032203G00MSSD Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 100°C
Fabr.
Type montage
Through-hole
Verpakking
Bulk
Verpakking / doos
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,512" L x 0,236" B (13,00mm x 6,00mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,472" (12,00mm)
Tolerantie
±20%
Aansluiting
PC-pennen
Nominale spanning - AC
160V
Afstand geleider
0,394" (10,00mm)
Nominale spanning - DC
250V