MKP4J021002B00KSC9
Productnummer DigiKey
1928-1571-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MKP4J021002B00KSC9
Beschrijving
CAP FILM 10000PF 10% 630VDC RAD
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10000 pF Filmcondensators 280V 630V Polypropyleen (PP), gemetalliseerd Radial
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MKP4J021002B00KSC9 Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 100°C
Fabr.
Type montage
Through-hole
Verpakking
Bulk
Verpakking / doos
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,394" L x 0,118" B (10,00mm x 3,00mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,335" (8,50mm)
Tolerantie
±10%
Aansluiting
PC-pennen
Nominale spanning - AC
280V
Afstand geleider
0,295" (7,50mm)
Nominale spanning - DC
630V