C2M1000170J
Productnummer DigiKey
C2M1000170J-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
C2M1000170J
Beschrijving
SICFET N-CH 1700V 5.3A D2PAK
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 1700 V 5,3 A (Tc) 78W (Tc) Opbouwmontage D2PAK-7
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
C2M1000170J Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 500µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
13 nC @ 20 V
Serie
Vgs (max.)
+25V, -10V
Verpakking
Bulk
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
200 pF @ 1000 V
Status onderdeel
Verouderd
Vermogensdissipatie (max.)
78W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1700 V
Apparaatpakket leverancier
D2PAK-7
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
20V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
1,4Ohm @ 2A, 20V