DTE4024S12
Productnummer DigiKey
1470-3365-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DTE4024S12
Beschrijving
DC/DC CONVERTER 12V 40W
Standaard levertijd fabrikant
30 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld DC/DC-omzetters 1 OUitgang 12V 3,33A 36V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DTE4024S12 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
3,33A
Fabrikant
XP Power
Vermogen (watt)
40W
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
90%
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Type
Omhuld
Type montage
Chassismontage
Spanning - ingang (min.)
9V
Grootte / afmetingen
4,41" L x 2,51" B x 1,01" H (112,0mm x 63,8mm x 25,6mm)
Spanning - ingang (max.)
36V
Goedkeuringsinstantie
CB, CE, cURus
Aantal uitgangen
1
Standaard nummer
Spanning - uitgang 1
12V