DTE6048S12
Productnummer DigiKey
1470-3377-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DTE6048S12
Beschrijving
DC/DC CONVERTER 12V 60W
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld DC/DC-omzetters 1 OUitgang 12V 5A 75V Ingang
EDA/CAD-modellen
DTE6048S12 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
5A
Vermogen (watt)
60W
Efficiëntie
92%
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Spanning - ingang (min.)
18V
Grootte / afmetingen
4,41" L x 2,67" B x 1,50" H (112,0mm x 67,8mm x 38,0mm)
Spanning - ingang (max.)
75V
Spanning - uitgang 1
12V