QSB10024S15
Productnummer DigiKey
1470-4128-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
QSB10024S15
Beschrijving
DC DC CONVERTER 15V 100W
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 15V 6,7A 9V - 36V Ingang
Categorie
Vermogen (watt)
100 W
Fabr.
Spanning - isolatie
1.5 kV
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Box
Functies
Aan/uit op afstand, OCP, OTP, OVP, SCP
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C
Type
Geïsoleerde module
Efficiëntie
86,5%
Aantal uitgangen
1
Type montage
Through-hole
Spanning - ingang (min.)
9V
Verpakking / doos
8-DIP-module
Spanning - ingang (max.)
36V
Grootte / afmetingen
2,28" L x 1,45" B x 0,50" H (57,9mm x 36,8mm x 12,7mm)
Spanning - uitgang 1
Besturingskenmerken
Inschakelen, actief hoog
Stroom - uitgang (max.)
6,7A