QSB7524S15
Productnummer DigiKey
1470-4118-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
QSB7524S15
Beschrijving
DC DC CONVERTER 15V 75W
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 15V 5A 9V - 36V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
QSB7524S15 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
75 W
Fabr.
Spanning - isolatie
1.5 kV
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C
Efficiëntie
86%
Spanning - ingang (min.)
9V
Verpakking / doos
8-DIP-module
Spanning - ingang (max.)
36V
Grootte / afmetingen
2,28" L x 1,45" B x 0,50" H (57,9mm x 36,8mm x 12,7mm)
Stroom - uitgang (max.)
5A