AHA10AFB-1R
Productnummer DigiKey
YAG1007-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AHA10AFB-1R
Beschrijving
RES CHAS MNT 1 OHM 1% 10W
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 Ohms ±1% 10W Draadgewonden Weerstanden chassismontage
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
AHA10AFB-1R Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
±200ppm/°C
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 250°C
Serie
Coating, type behuizing
Aluminium
Verpakking
Bulk
Montagekenmerk
Flenzen
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,748" L x 0,799" B (19,00mm x 20,30mm)
Weerstand
1 Ohms
Hoogte - geplaatst (max.)
0,429" (10,90mm)
Tolerantie
±1%
Stijl geleider
Soldeerschoenen
Vermogen (watt)
10W