AHA10AJB-5R
Productnummer DigiKey
5.00CWBK-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AHA10AJB-5R
Beschrijving
RES CHAS MNT 5 OHM 5% 10W
Gedetailleerde beschrijving
5 Ohms ±5% 10W Draadgewonden Weerstanden chassismontage
EDA/CAD-modellen
AHA10AJB-5R Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
±200ppm/°C
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 250°C
Grootte / afmetingen
0,748" L x 0,787" B (19,00mm x 20,00mm)
Weerstand
5 Ohms
Hoogte - geplaatst (max.)
0,429" (10,90mm)
Tolerantie
±5%
Vermogen (watt)
10W