AHA50AFB-100R
AHA50AFB-100R
AHA50AFB-100R
Productnummer DigiKey
YAG1025-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AHA50AFB-100R
Beschrijving
RES CHAS MNT 100 OHM 1% 50W
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 Ohms ±1% 50W Draadgewonden Weerstanden chassismontage
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
AHA50AFB-100R Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
±200ppm/°C
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 250°C
Serie
Coating, type behuizing
Aluminium
Verpakking
Bulk
Montagekenmerk
Flenzen
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
1,969" L x 1,142" B (50,00mm x 29,00mm)
Weerstand
100 Ohms
Hoogte - geplaatst (max.)
0,650" (16,50mm)
Tolerantie
±1%
Stijl geleider
Soldeerschoenen
Vermogen (watt)
50W