O24M000000S022
Productnummer DigiKey
535-O24M000000S022TR-ND - Tape & Reel (TR)
535-O24M000000S022CT-ND - Cut Tape (CT)
535-O24M000000S022DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
O24M000000S022
Beschrijving
XTAL OSC XO 24MHZ SMD
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
24 MHz XO (standaard) CMOS Oscillator 1,8V Inschakelen/uitschakelen 4-SMD, zonder kabel
Categorie
Spanning - voeding
1,8V
Fabr.
Frequentiestabiliteit
±50ppm
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C
Status onderdeel
Actief
Stroom - voeding (max.)
3,5mA
Basis resonator
Type montage
Opbouwmontage
Type
Verpakking / doos
4-SMD, zonder kabel
Frequentie
Apparaatpakket leverancier
4-SMD (2,5x2)
Functie
Inschakelen/uitschakelen
Grootte / afmetingen
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Uitvoer
CMOS
Hoogte - geplaatst (max.)
0,039" (1,00mm)