MFBM1V1005-601-R
Productnummer DigiKey
283-MFBM1V1005-601-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-MFBM1V1005-601-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-MFBM1V1005-601-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MFBM1V1005-601-R
Beschrijving
FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
600 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 0402 (1005 metrisch) 500mA 500mOhm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MFBM1V1005-601-R Modellen
Categorie
Nominale stroom (max.)
500mA
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
DC-weerstand (DCR) (max.)
500mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
0402 (1005 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type filter
Voedingsleiding
Hoogte (max.)
0,026" (0,65mm)
Aantal lijnen
1
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Impedantie bij frequentie
600 Ohms @ 100 MHz