SDI50-12-UD2-P5 is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Bel Power Solutions
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
Bel Power Solutions
Op voorraad: 0
Gegevensblad
12V 50 W AC/DC Extern Bureaublad (Klasse II) Adapter Snoer Ingang
CUI IEC 62368-1 Adapters | Digi-Key Daily
SDI50-12-UD2-P5
Productnummer DigiKey
SDI50-12-UD2-P5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SDI50-12-UD2-P5
Beschrijving
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 50W
Standaard levertijd fabrikant
25 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
SDI50-12-UD2-P5 Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Geen stroomverbruik
150mW (max.)
Fabrikant
Polarisatie
Positief midden
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Box
Efficiëntie
Niveau VI, CoC Tier 2
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 40°C
Gebruikte regio
Europa
Uitgangsconnector
Barrelplug, 2,1mm BID x 5,5mm BUD x 9,5mm
Vorm
Bureaublad (Klasse II)
Snoerlengte
59" (1,50 m)
Type ingang
Snoer
Ingangsconnector
IEC 320-C8
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
4,53" L x 2,09" B x 1,50" H (115,0mm x 53,0mm x 38,0mm)
Spanning - uitgang
12V
Goedkeuringsinstantie
CB Scheme, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL
Stroom - uitgang (max.)
4,2A
Standaard nummer
C22,2 No. 60950-1; 55024; 55032 Klasse B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Vermogen (watt)
50 W