SDI50-12-UD2-P5R is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Bel Power Solutions
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
Bel Power Solutions
Op voorraad: 0
Gegevensblad
12V 50 W AC/DC Extern Bureaublad (Klasse II) Adapter Snoer Ingang
CUI IEC 62368-1 Adapters | Digi-Key Daily
SDI50-12-UD2-P5R
Productnummer DigiKey
SDI50-12-UD2-P5R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SDI50-12-UD2-P5R
Beschrijving
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 50W
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
SDI50-12-UD2-P5R Modellen
Geen stroomverbruik
150mW (max.)
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 40°C
Gebruikte regio
Europa
Uitgangsconnector
Barrelplug, 2,1mm BID x 5,5mm BUD x 9,5mm
Snoerlengte
59" (1,50 m)
Type ingang
Snoer
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
4,53" L x 2,09" B x 1,50" H (115,0mm x 53,0mm x 38,0mm)
Spanning - uitgang
12V
Stroom - uitgang (max.)
4,2A
Vermogen (watt)
50 W