FB160808T-252Y-S
Productnummer DigiKey
4713-FB160808T-252Y-STR-ND - Tape & Reel (TR)
4713-FB160808T-252Y-SCT-ND - Cut Tape (CT)
4713-FB160808T-252Y-SDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FB160808T-252Y-S
Beschrijving
FERRITE BEAD 2.5 KOHM 0603 4LN
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2.5 kOhms @ 100 MHz 1 Signaallijn Kralen en spanen van ferriet 0603 (1608 metrisch) 100mA 700mOhm
Categorie
Nominale stroom (max.)
100mA
Fabrikant
Cal-Chip Electronics, Inc.
DC-weerstand (DCR) (max.)
700mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type filter
Signaallijn
Hoogte (max.)
0,037" (0,95mm)
Aantal lijnen
1
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedantie bij frequentie
2.5 kOhms @ 100 MHz