CG-PD100C
CG-PD100C
CG-PD100C
Productnummer DigiKey
2671-CG-PD100C-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CG-PD100C
Beschrijving
BATT CHG ENCLD 5V 9V 12V
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld Batterijopladers 5V, 9V, 12V, 15V, 20V 3A
Categorie
Laadstroom - max.
3A
Fabrikant
Coolgear
Spanning - ingang
12 ~ 24 VDC
Serie
Vermogen - max.
100W
Verpakking
Retailverpakking
Grootte / afmetingen
3,48" L x 2,00" B x 1,03" H (88,30mm x 50,80mm x 26,16mm)
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage, wandmontage
Type
Omhuld
Stijl aansluiting
Contrastekker USB-C
Batterijsamenstelling
Mobiele apparaten
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 55°C
Aantal cellen
1
Gewicht
267.6 g
Spanning - nominaal
5V, 9V, 12V, 15V, 20V