CG-PD82HVV
CG-PD82HVV
CG-PD82HVV
Productnummer DigiKey
2671-CG-PD82HVV-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CG-PD82HVV
Beschrijving
BATT CHG ENCLD 5V 9V 12V
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld Batterijopladers 5V, 9V, 12V, 15V, 20V 3A, 4,2A
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CG-PD82HVV Modellen
Categorie
Laadstroom - max.
3A, 4,2A
Spanning - ingang
24V ~ 48VDC
Serie
Vermogen - max.
82W
Grootte / afmetingen
3,48" L x 1,99" B x 1,03" H (88,39mm x 50,55mm x 26,16mm)
Type montage
Opbouwmontage, wandmontage
Type
Omhuld
Stijl aansluiting
Contrastekker USB-C
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 55°C
Aantal cellen
1
Goedkeuringsinstantie
CE, FCC, IEC, POP, TSCA
Spanning - nominaal
5V, 9V, 12V, 15V, 20V