CG-PD60PPS
CG-PD60PPS
CG-PD60PPS
Productnummer DigiKey
6089-CG-PD60PPS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CG-PD60PPS
Beschrijving
BATT CHARGER DESKTOP 5V-20V 3A
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Bureaublad Batterijopladers 5V ~ 20V 3A
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CG-PD60PPS Modellen
Categorie
Spanning - ingang
12 ~ 24V
Vermogen - max.
60W
Serie
Grootte / afmetingen
3,48" L x 1,99" B x 1,03" H (88,39mm x 50,55mm x 26,16mm)
Type montage
Chassismontage
Stijl aansluiting
USB A contrastekker, USB C contrastekker
Type
Bureaublad
Functies
Led-indicator
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 55°C
Aantal cellen
2
Goedkeuringsinstantie
CE, FCC, IEC, POP, TSCA
Spanning - nominaal
5V ~ 20V
Gewicht
127,5g
Laadstroom - max.
3A