106BPS035M
Productnummer DigiKey
1572-1644-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
106BPS035M
Beschrijving
CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL TH
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 µF 35 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 23,21Ohm @ 120 Hz 2000 uur @ 85°C
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Fabr.
Polarisatie
Bipolair
Serie
Toepassingen
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij lage frequentie
46 mA @ 120 Hz
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,079" (2,00mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,197" dia (5,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,512" (13,00mm)
Spanning - nominaal
35 V
Type montage
ESR (equivalente serieweerstand)
23,21Ohm @ 120 Hz
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 85°C