CD10FD101JO3F
Productnummer DigiKey
338-2615-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CD10FD101JO3F
Beschrijving
CAP MICA 100PF 5% 500V RADIAL
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 pF Mica Condensators 500 V Radial
Categorie
Diëlektrisch materiaal
Mica
Fabrikant
Cornell Dubilier Knowles
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Bulk
Verpakking / doos
Radial
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,142" (3,60mm)
Capaciteit
100 pF
Functies
General Purpose
Tolerantie
±5%
Grootte / afmetingen
0,370" L x 0,201" B (9,40mm x 5,10mm)
Spanning - nominaal
500 V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,350" (8,90mm)