CD15ED500FO3
Productnummer DigiKey
338-2828-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CD15ED500FO3
Beschrijving
CAP MICA 50PF 1% 500V RADIAL
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
50 pF Mica Condensators 500 V Radial
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Afstand geleider
0,232" (5,90mm)
Capaciteit
50 pF
Tolerantie
±1%
Grootte / afmetingen
0,449" L x 0,169" B (11,40mm x 4,30mm)
Spanning - nominaal
500 V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,358" (9,10mm)