CD15FD101FO3F
Productnummer DigiKey
338-2634-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CD15FD101FO3F
Beschrijving
CAP MICA 100PF 1% 500V RADIAL
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 pF Mica Condensators 500 V Radial
Categorie
Diëlektrisch materiaal
Mica
Fabrikant
Cornell Dubilier Knowles
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Bulk
Verpakking / doos
Radial
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,232" (5,90mm)
Capaciteit
100 pF
Functies
General Purpose
Tolerantie
±1%
Grootte / afmetingen
0,461" L x 0,181" B (11,70mm x 4,60mm)
Spanning - nominaal
500 V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,358" (9,10mm)