CD15ED220JO3F
Productnummer DigiKey
338-2602-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CD15ED220JO3F
Beschrijving
CAP MICA 22PF 5% 500V RADIAL
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
22 pF Mica Condensators 500 V Radial
Categorie
Diëlektrisch materiaal
Mica
Fabrikant
Cornell Dubilier Knowles
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Bulk
Verpakking / doos
Radial
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,232" (5,90mm)
Capaciteit
22 pF
Functies
General Purpose
Tolerantie
±5%
Grootte / afmetingen
0,449" L x 0,169" B (11,40mm x 4,30mm)
Spanning - nominaal
500 V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,358" (9,10mm)