CD15ED470JO3F
Productnummer DigiKey
338-2590-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CD15ED470JO3F
Beschrijving
CAP MICA 47PF 5% 500V RADIAL
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
47 pF Mica Condensators 500 V Radial
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CD15ED470JO3F Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Afstand geleider
0,232" (5,90mm)
Capaciteit
47 pF
Tolerantie
±5%
Grootte / afmetingen
0,449" L x 0,169" B (11,40mm x 4,30mm)
Spanning - nominaal
500 V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,358" (9,10mm)