CD15CD100DO3
Productnummer DigiKey
338-1068-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CD15CD100DO3
Beschrijving
CAP MICA 10PF 0.5PF 500V RADIAL
Gedetailleerde beschrijving
10 pF Mica Condensators 500 V Radial
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Afstand geleider
0,232" (5,90mm)
Capaciteit
10 pF
Tolerantie
±0,5pF
Grootte / afmetingen
0,449" L x 0,169" B (11,40mm x 4,30mm)
Spanning - nominaal
500 V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,358" (9,10mm)