Afbeelding van CD19FD102FO3F is niet beschikbaar
CD19FD102FO3F
Productnummer DigiKey
338-2622-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CD19FD102FO3F
Beschrijving
CAP MICA 1000PF 1% 500V RADIAL
Gedetailleerde beschrijving
1000 pF Mica Condensators 500 V Radial
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Afstand geleider
0,343" (8,70mm)
Capaciteit
1000 pF
Tolerantie
±1%
Grootte / afmetingen
0,650" L x 0,220" B (16,50mm x 5,60mm)
Spanning - nominaal
500 V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,520" (13,20mm)