CD15FD181FO3F
Productnummer DigiKey
338-2980-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CD15FD181FO3F
Beschrijving
CAP MICA 180PF 1% 500V RADIAL
Gedetailleerde beschrijving
180 pF Mica Condensators 500 V Radial
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Afstand geleider
0,232" (5,90mm)
Capaciteit
180 pF
Tolerantie
±1%
Grootte / afmetingen
0,461" L x 0,189" B (11,70mm x 4,80mm)
Spanning - nominaal
500 V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,370" (9,40mm)