CD19FD501FO3
Productnummer DigiKey
338-2885-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CD19FD501FO3
Beschrijving
CAP MICA 500PF 1% 500V RADIAL
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
500 pF Mica Condensators 500 V Radial
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Afstand geleider
0,343" (8,70mm)
Capaciteit
500 pF
Tolerantie
±1%
Grootte / afmetingen
0,642" L x 0,201" B (16,30mm x 5,10mm)
Spanning - nominaal
500 V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,512" (13,00mm)