CD15FD201FO3F is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Cornell Dubilier Knowles
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
Cornell Dubilier Knowles
Op voorraad: 0
Gegevensblad
JustRadios - Capacitors and Resistors
Op voorraad: 300
200 pF Mica Condensators 500 V Radial
CD15FD201FO3F
Productnummer DigiKey
338-2656-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CD15FD201FO3F
Beschrijving
CAP MICA 200PF 1% 500V RADIAL
Gedetailleerde beschrijving
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Afstand geleider
0,232" (5,90mm)
Capaciteit
200 pF
Tolerantie
±1%
Grootte / afmetingen
0,461" L x 0,189" B (11,70mm x 4,80mm)
Spanning - nominaal
500 V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,382" (9,70mm)