CM05FD201FO3 is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Cornell Dubilier Knowles
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
Cornell Dubilier Knowles
Op voorraad: 0
Gegevensblad
JustRadios - Capacitors and Resistors
Op voorraad: 300
200 pF Mica Condensators 500 V Radial
CM05FD201FO3
Productnummer DigiKey
CM05FD201FO3-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CM05FD201FO3
Beschrijving
CAP MICA 200PF 500V RADIAL
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Diëlektrisch materiaal
Mica
Fabrikant
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Bulk
Verpakking / doos
Radial
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,232" (5,90mm)
Capaciteit
200 pF
Functies
General Purpose
Tolerantie
±1%
Grootte / afmetingen
0,461" L x 0,189" B (11,70mm x 4,80mm)
Spanning - nominaal
500 V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,382" (9,70mm)