CD15FD331FO3F
Productnummer DigiKey
338-2630-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CD15FD331FO3F
Beschrijving
CAP MICA 330PF 1% 500V RADIAL
Gedetailleerde beschrijving
330 pF Mica Condensators 500 V Radial
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Afstand geleider
0,232" (5,90mm)
Capaciteit
330 pF
Tolerantie
±1%
Grootte / afmetingen
0,469" L x 0,209" B (11,90mm x 5,30mm)
Spanning - nominaal
500 V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,390" (9,90mm)