SEK2R2M350ST
Productnummer DigiKey
338-SEK2R2M350ST-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SEK2R2M350ST
Beschrijving
CAP ALUM 2.2UF 20% 350V RADIAL
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2.2 µF 350 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 120,63Ohm @ 120 Hz 2000 uur @ 105°C
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Fabr.
Polarisatie
Polair
Serie
Toepassingen
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij lage frequentie
35 mA @ 120 Hz
Status onderdeel
Actief
Rimpelstroom bij hoge frequentie
63 mA @ 10 kHz
Capaciteit
Afstand geleider
0,138" (3,50mm)
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Spanning - nominaal
350 V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,453" (11,50mm)
ESR (equivalente serieweerstand)
120,63Ohm @ 120 Hz
Type montage
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C