400LLE2R2MEFC8X9
Productnummer DigiKey
1189-1330-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
400LLE2R2MEFC8X9
Beschrijving
CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2.2 µF 400 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 12000 uur @ 105°C
EDA/CAD-modellen
400LLE2R2MEFC8X9 Modellen
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Rimpelstroom bij lage frequentie
36 mA @ 120 Hz
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Afstand geleider
0,138" (3,50mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,315" dia (8,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,433" (11,00mm)
Spanning - nominaal
400 V
Type montage
Levensduur bij temp.
12000 uur @ 105°C