SK2R2M400ST
Productnummer DigiKey
338-SK2R2M400ST-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SK2R2M400ST
Beschrijving
CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2.2 µF 400 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 120,63Ohm @ 120 Hz 2000 uur @ 85°C
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 85°C
Fabr.
Polarisatie
Polair
Bulk
Rimpelstroom bij lage frequentie
28 mA @ 120 Hz
Afstand geleider
0,138" (3,50mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,315" dia (8,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,512" (13,00mm)
Spanning - nominaal
400 V
Type montage
ESR (equivalente serieweerstand)
120,63Ohm @ 120 Hz
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 85°C