450D103F7
Productnummer DigiKey
450D103-6-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
450D103F7
Beschrijving
POT 10K OHM 1/2W CARBON LINEAR
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10k Ohm 1 posities Lineair Paneelmontage Potentiometer Geen 1.0 Draai Koolstof 0,5W, 1/2W Soldeerschoen
Categorie
Aantal groepen
1
Fabrikant
CTS Electrocomponents
Type aanpassing
Door gebruiker gedefinieerd
Serie
Rotatie
300°
Verpakking
Bulk
Resistief materiaal
Koolstof
Status onderdeel
Actief
Stijl aansluiting
Soldeerschoen
Weerstand (ohm)
10k
Type actuator
Afgeplat
Tolerantie
±20%
Lengte actuator
0,875" (22,23mm)
Vermogen (watt)
0,5W, 1/2W
Diameter actuator
0,250" (6,35mm)
Ingebouwde schakelaar
Geen
Busschroefdraad
3/8-32
Aantal omwentelingen
1.0
Type montage
Paneelmontage
Taper
Lineair
Grootte - behuizing
Rond - 0,938" dia (23,83mm)