450D103KSD4
Productnummer DigiKey
450D103-1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
450D103KSD4
Beschrijving
POT 10K OHM 1/2W CARBON LINEAR
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10k Ohm 1 posities Lineair Paneelmontage Potentiometer Geen 1.0 Draai Koolstof 0,5W, 1/2W Soldeerschoen
Type actuator
Gesleufd
Tolerantie
±20%
Lengte actuator
0,500" (12,70mm)
Vermogen (watt)
0,5W, 1/2W
Diameter actuator
0,250" (6,35mm)
Grootte - behuizing
Rond - 0,938" dia (23,83mm)