P230-1FD20BR10K
P230-1FD20BR10K
P230-1FD20BR10K
Productnummer DigiKey
987-1320-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
P230-1FD20BR10K
Beschrijving
POT 10K OHM 1/2W PLASTIC LINEAR
Gedetailleerde beschrijving
10k Ohm 1 posities Lineair Paneelmontage Potentiometer Geen 1.0 Draai Geleidend plastic 0,5W, 1/2W Soldeerschoen
Type actuator
Afgeplat
Weerstand (ohm)
10k
Lengte actuator
0,787" (20,00mm)
Tolerantie
±20%
Diameter actuator
0,250" (6,35mm)
Vermogen (watt)
0,5W, 1/2W
Busschroefdraad
3/8-32
Grootte - behuizing
Rond - 0,945" dia (24,00mm)