FC4STCBMF16.0
Productnummer DigiKey
631-FC4STCBMF16.0-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FC4STCBMF16.0
Beschrijving
CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF TH
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
16 MHz ±30ppm Kristallen 20pF 40 Ohms HC-49/US
Categorie
Belastingscapaciteit
20pF
Fabr.
ESR (equivalente serieweerstand)
40 Ohms
Serie
Bedrijfsmodus
Grondmodus
Verpakking
Bulk
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Through-hole
Type
MHz-kristal
Verpakking / doos
Frequentie
16 MHz
Grootte / afmetingen
0,447" L x 0,183" B (11,35mm x 4,65mm)
Frequentiestabiliteit
±50ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,142" (3,60mm)
Frequentietolerantie
±30ppm