BSC046N02KSGAUMA1
Productnummer DigiKey
BSC046N02KSGAUMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
BSC046N02KSGAUMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
BSC046N02KSGAUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BSC046N02KSGAUMA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 20V 19A/80A TDSON
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 20 V 19 A (Ta), 80 A (Tc) 2,8W (Ta), 48W (Tc) Opbouwmontage PG-TDSON-8-1
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BSC046N02KSGAUMA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
1,2V @ 110µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
27.6 nC @ 4.5 V
Serie
Vgs (max.)
±12V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
4100 pF @ 10 V
Status onderdeel
Verouderd
Vermogensdissipatie (max.)
2,8W (Ta), 48W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
20 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TDSON-8-1
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
2,5V, 4,5V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
4,6mOhm @ 50A, 4,5V