IXTP12N65X2 is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
Op voorraad: 995
Gegevensblad
Similar
onsemi
Op voorraad: 1.602
Gegevensblad
Similar
onsemi
Op voorraad: 0
STMicroelectronics
Op voorraad: 24
STMicroelectronics
Op voorraad: 817
N-kanaal 650 V 12 A (Tc) 180W (Tc) Through-hole TO-220
IXTP12N65X2
Productnummer DigiKey
IXTP12N65X2-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IXTP12N65X2
Beschrijving
MOSFET N-CH 650V 12A TO220
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
5V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
17 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±30V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1100 pF @ 25 V
Vermogensdissipatie (max.)
180W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
650 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
300mOhm @ 6A, 10V